۱۳۹۱/۳/۱۲

برده داری نوین شیخ های پولداروقتی این گزارش تکاندهنده را دیدم، باورم نیامد. فکر نمی کردم هنوز در دنیا چنین ظلم و ستمی بر انسانها و مخصوصا بچه های خردسال برود. واقعیت این است که عده ای شیخ پولدار برای لذت بردن از مسابقه های شتر سواری، بچه های زیر سن را به قیمت بسیار پایین از کشورهای فقیر خریداری نموده و در شرایط بسیار غیر انسانی از آنها سوء استفاده می کنند. بسیاری از این بچه های خردسال  زیر هفت سال هستند. و به خاطر این در این مسابقه ها به عنوان «شتر ران» استفاده می شوند که کوچک و سبک هستند. در حالیکه این شترهای میلیون دلاری در شرایط کاملا لوکسی زندگی می کنند، و از بیمارستان های مجهز گرفته و تا اتاق خواب و استخر برخوردارند، این بچه های 500 دلاری از کوچکترین امکانات رفاهی و زندگی نیز برخوردار نیستند.
این گزارش که توسط یک فیلمبردار انگلیسی بطور مخفی فیلمبرداری شده است، پرده از این بی عدالتی و برده داری نوین بر می دارد. فیلمبردار که توانسته مخفیانه به یکی از خوابگاه این بچه های خردسال که جزو مالکیت ولیعهد ابوظبی، راه پیدا کند، با بچه های کوچک دیدار کرده است. بعضی از این بچه ها در معرض تجاوز جنسی نیز قرار دارند. و معشوقه های مربی های شتر هستند. واقعا تکان دهنده است. نمی دانم اصلا چه بگویم... بهتر است این گزارش را ببینید: 


من گزا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

رضا شاه بخشی از تاریخ ما

آیت الله خلخالی را می بینید که گویا قرار بود رضا شاه را نبش قبر کرده و جسد مومیایی شده ی او را بسوزاند، که موفق نشد  من خشم روحان...